Դասվարների տեխնոլոգիական պարապմունք.դեկտեմբեր

Օրերը՝ 1, 2, 8, 9, 15, 16
Վայրը՝ Մեդիակենտրոն

Պարապմունքի պատասխանատու՝ Արուսյակ Մաթևոսյան

Նախագծեր՝  Դեկուպաժ տոնածառի խաղալիքներ, Հրեշտոկներ

Անհրաժեշտ պարագաներ՝

Մոմ, անձեռոցիկներ (տարբեր նախշերով), սոսինձ (էմուլսիա), ապակյա տարաներ…

Երեքշաբթի՝ դեկտեմբերի 1, 8, 15

Շարունակել կարդալ “Դասվարների տեխնոլոգիական պարապմունք.դեկտեմբեր”

Ուսումնասիրություն

ԿԳՄՍ նախարարության կայքում հեռավար ուսուցում կազմակերպելու համար առաջարկված հարթակների և նյութերի ուսումնասիրություն

Շարունակել կարդալ “Ուսումնասիրություն”

Սեմինար-պարապմունք 26.11

Օրը՝ Նոյեմբերի 26, ժամը 15:30
Առցանց հանդիպում, մուտքը՝ հղումով

Օրակարգում՝

Մասնաժողովի նիստ 24.11

Օրակարգում՝

1․ Մասնախմբերի աշխատանքը նոյեմբերին․

2․ Նոյեմբերին հաջողված ձեռնարկումներ․

Տեխնոլոգիական պարապմունքներ. համագործակցություն Արուսյակ Մաթևոսյանի հետ

3․ Դեկտեմբերյան նախագծեր․

Դեկտեմբերի 1-19՝ 

  • «Լույսեր, գույներ, ղողանջներ, մեղեդիներ, ազդեցություններ». ելքի ու մուտքի ստուգատես. ամանորի տոնախմբություններ 1-5-րդ դասարաններում

Դեկտեմբերի 21-25՝ 

  • մանկավարժական ձմեռային բաց ճամբար

Դեկտեմբերի 28 — 2021թ. հունվարի 7՝

  • «Ուսումնական ձմեռ» նախագիծ

Դասվարների տեխնոլոգիական պարապմունք.նոյեմբեր

Օրերը՝ 4, 6, 10, 11, 17, 18
Վայրը՝ Մեդիակենտրոն

Պարապմունքի պատասխանատու՝ Արուսյակ Մաթևոսյան

Նախագծեր՝ Կախազարդերի ստեղծում, Դեկուպաժ, Փայտե կրծքազարդերի ստեղծում

Անհրաժեշտ պարագաներ՝

Մոմ, անձեռոցիկներ (տարբեր նախշերով), սոսինձ (էմուլսիա), ծաղկամաններ կամ տարաներ…

Երեքշաբթի՝ նոյեմբերի 10, 17, 24

1-ին խմբի մասնակիցներ՝ (լրացվում է)

  1. Սաթենիկ Սիմոնյան
  2. Մոնիկա Տոնոյան
  3. Մերի Գրիգորյան
  4. Ազնիվ Մանուկյան
  5. Սրբուհի Ներսիսյան
  6. Գոհար Սմբատյան
  7. Լուսինե Գասպարյան
  8. Արմինե Մովսիսյան
  9. Լուսինե Հակոբյան
  10. Լիանա Ռոզիկյան
  11. Կարինե Մամիկոնյան
  12. Մանուշակ Աբրահամյան

Չորեքշաբթի՝ նոյեմբերի 11, 18, 25

2-րդ խմբի մասնակիցներ՝(լրացվում է)

  1. Սիդոնյա Վիրաբյան
  2. Հռիփսիմե Առաքելյան
  3. Լուսինե Պետրոսյան Գ.
  4. Վարսիկ Աթոյան
  5. Թամարա Մարիմյան
  6. Մարիամ Խաչատրյան
  7. Լիլիթ Սահակյան
  8. Տաթև Սահակյան
  9. Տաթև Թամազյան
  10. Արմինե Մնացականյան
  11. Հասմիկ Ղազարյան
  12. Լենա Վարդանյան

Ամփոփումները՝ Արուսյակ Մաթևոսյանի

Կախազարդերի ստեղծում-սեմինար. Ցուցահանդես -վաճառք

Կախազարդերի ստեղծում- սեմինար․ Ցուցահանդես -վաճառք

Դեկուպաժ- սեմինար պարապմունք դասվարների հետ

Դեկուպաժ- սեմինար պարապմունք դասվարների հետ

Փայտե կրծքազարդերի պատրաստում սեմինար պարապմունք

Փայտե կրծքազարդերի պատրաստում սեմինար պարապմունք

Սեբաստացու օրեր. կրթահամալիրի տոն

Ուսումնական նախագծերն առանձնացված են 2-3-րդ դասարանների ղեկավարների բլոգներից

Նկարը՝ Լուսինե Պետրոսյանի բլոգից
Շարունակել կարդալ “Սեբաստացու օրեր. կրթահամալիրի տոն”

Հեռավար-առցանց-ընտանեկան ուսուցման ամփոփում.15.10-31.10

Հեռավար-առցանց աշխատանքային նախագծերի փաթեթ. 15.10-31.10

Հեռավար-առցանց նախագծերի ամփոփումները ներկայացնում են 2-3-րդ դասարանների ղեկավարները

Շարունակել կարդալ “Հեռավար-առցանց-ընտանեկան ուսուցման ամփոփում.15.10-31.10”